Poznaj linie kosmetyków dostępne na wyspach Urban SPA

KOMIKO

KOMIKO TO PROSTY PRZEPIS
NA WYJĄTKOWE EFEKTY.

Komiko – marka, która powstała z fascynacji koreańską pielęgnacją. W ofercie będą trzy linie do pielęgnacji: Komiko SPA, Step by Step oraz Bio. Każda linia bazuje na naturalnych olejkach, dobranych w taki sposób, aby dawały zniewalające efekty. Kosmetyki dodatkowo rozpiszaczają pielknymi zapachami.

BIOLONICA

NASZĄ MISJĄ JEST DBAŁOŚĆ
O URODĘ I ZDROWIE NASZYCH
KLIENTÓW.

BIOLONICA – Jest to polska firma kosmetyczna zajmująca się produkcją kosmetyków opartych na roślinnych komórkach macierzystych. Marka w kosmetykach stosuje naturalne surowce, których ekologiczność została potwierdzona licznymi certyfikatami.
Pierwsza linia pielęgnacyjna jest oparta na komórkach macierzystych z jabłoni.

Idunn Naturals

WEJDŹ DO ŚWIATA IDUNN NATURALS I DOTKNIJ NATURY.

Idunn Naturals – linia powstała w oparciu o surowce naturalne, bogate w mieszaniny naturalnych olejów, maseł oraz ekstraktów. Kosmetyki nie zawierają: parabenów, sztucznych barwników, olejów mineralnych oraz nie są testowane na zwierzętach.

Neauty

NATURA I PIĘKNO POŁĄCZONE RAZEM STANOWIĄ NAZWĘ NASZYCH PRODUKTÓW.

Neauty Minerals – polski producent kosmetyków mineralnych do makijażu. W ofercie dostępne są podkłady, pudry, cienie do powiek czy róże. Ze względu na brak szkodliwych, drażniących czy komodogennych substancji produkty są odpowiednie dla wszystkich typów cer. Dodatkowym atutem jest szeroka gama kolorystyczna.

Sweet Bath

ZAPRASZAMY DO WSPANIAŁEJ
SŁODKIEJ KRAINY, GDZIE
NIEPOWTARZALNOŚĆ TAŃCZY
W PARZE ZE SZLACHETNOŚCIĄ
I LUKSUSEM.

Sweet Bath – produkty w formie kąpielowych muffinek, puddingów, lizaków, lodów, ciasteczek oraz soli to kwintesencja natłuszczających, odżywczych maseł, czystych olei i peelingujących suszonych owoców otulonych cudownymi zapachami; robione w 100 % ręcznie

SANOTINT

Sanotint jest to włoska marka z produktami do pielęgnacji włosów.

Znajdziemy tutaj farby do włosów, szampony, odzywki oraz produkty do stylizacji. Farby do włosów zostały nagrodzone główną nagrodą w kategorii „Eko” plebiscytu Złoty Brzuszek 2017”. Substancje czynne są ekstrahowane z naturalnych ekstraktów roślinnych: w tym prosa, oliwek i brzozy. Jest to wyjątkowa kompozycja składników, które sprawiają, że piękne kolory utrzymują się przez długi czas, dzięki czemu nie musisz narażać włosów i skóry na procesy
chemiczne

Aeternum

RYTUAŁ WICZNEGO PIĘKNA.

Æternum – marka dla wymagających. Kosmetyki bogate w substancje aktywne m.in.TRI-molecule HYALURON ACID, masło moringa oraz witaminę C-Tetra – innowacyjną formułę witaminy C, dobrze przenikającą przez naskórek. Dedykowane są dla skóry pragnącej intensywnego nawilżenia, odżywienia i zauważalnego ujędrnienia.

OMIA Laboratories

RESEARCH, QUALITY, SKILL AND PASSION CAN HAVE A FAIR COST FOR THE CONSUMER.

OMIA Laboratories – włoska marka oferuje produkty charakteryzujące się tym, że nie zawierają parabenów, syntetycznych barwników a powstają z naturalnych składników aktywnych. Kosmetyki nie są testowane na zwierzętach oraz nie zawierająskładników pochodzenia zwierzęcego. W naszej ofercie znajdą państwo produkty do pielęgnacji włosów i ciała.

Mincer Pharma

OD TRADYCJI NAJLEPSZEJ
JAKOŚCI DO NOWOCZESNOŚCI
I INNOWACYJNOŚCI.

Mincer – dermokosmetyki przygotowane na bazach farmaceutycznych. Stworzone są dla kobiet świadomych swoich potrzeb. Szybko rozwiązują konkretne problemy skóry, takie jak przebarwienia czy naczynka dzieki zastosowaniu innowacyjnych składników aktywnych.

Evree

JESTEM MARKĄ EVRĒE®. NOWOCZESNYM ROZUMIENIEM PIĘKNA.

Evree – kosmetyki bazujące na naturalnych składnikach. W ofercie znajdują się kosmetyki do pielęgnacji ciała oraz twarzy. Regularne i sumienne używanie przynosi spektakularne efety u osób z każdej grupy wielkowej. Marka stała się rozpoznawalna dzięki sterii różanej, która wciąż jest bestsellerem.

Scandia Cosmetics

SZUKAMY HARMONII MIĘDZY NOWOCZESNOŚCIĄ A TRADYCJĄ.

Scandia Cosmetics – polska marka, w której ofercie znjadziemy różnorakie produkty. odpowiednia dla osób, które szukają w kosmetykach pięknego zapachu. Celem marki jest dostosowanie tradycyjnych naturalne składniki, znane i cenione od pokoleń, do nowoczesnych receptur, aby wydobyć z nich jak najwięcej walorów.