"Kluczem do dobrego wyglądu jest nie tylko to,
w jaki sposób o siebie dbasz ale również to,
w jaki sposób o tym myślisz”
Cho Charlotte.
Urban Spa Group
Misją Urban SPA jest poznanie i zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających typów skóry. Naszym celem jest to, żeby każdy poczuł się wyjątkowy i na tym mógł budowałać poczucie swojej wartości. Edukowanie kilentów co do składów kosmetyków oraz ich działania to praca, którą podejmujemy codziennie z zapałem i świadomością, że warto to robić, aby nasze społeczeństwo było piękne i szczęśliwe.
O nas

Urban SPA to wyspa piękna. Idealne miejsce dla tych, którzy chcą się czuć zadbani i zdrowi każdego dnia. W naszym asortymencie poza wysokiej jakości kosmetykami jest wiedza, którą z chęcią się dzielimy.

W Urban SPA wiemy, że dobre nawyki i świadome planowanie pielęgnacji są metodą na utrzymanie ciała w dobrej kondycji. Dzięki codziennym rytuałom pielęgnacyjnym Twoja skóra ozdyska promienny i zdrwoy wygląd a Ty dobre samopoczucie i pewność siebie.

Nasze konsultantki przechodzą gruntowne szkolenia z zakresu produktów dostępnych u nas w sprzedaży, zakresu pielęgnacji poszczególnych typów skóry oraz dobierania produktów komplementarnych w tej pielęgnacji. Klientów otaczamy opieką i troską – pomagamy tak jak najlepszej koleżance.

Urban Spa Group
Świadomość, którą kierujesz się przy wyborze kosmetyków i znajomość tajników pielęgnacji, jest dla nas informacją, że z powodzeniem realizujemy naszą misję.

Krople wiedzy

OPINIA O STOSOWANIU KOREAŃSKIEJ PIELĘGNACJI
12 Kwi 2018
OPINIA O STOSOWANIU KOREAŃSKIEJ PIELĘGNACJI
Więcej
Oczyszczanie cz.1
10 Kwi 2018
Oczyszczanie cz.1
Więcej
Zobowiązanie wobec Klienta.
Możecie mieć pewność, że kosmetyki które znajdziecie w naszych drogeriach oraz na naszych wyspach piękna nie są testowane na zwierzętach – one są testowane na nas. Jako świadome kobiety oferujemy naszym Klientom tylko to, czego same chcemy używać, produkty co do których nie mamy wątpliwości, że są doskonałe pod względem jakości jak i skuteczne w swoim działaniu. Ze względu na różne potrzeby mamy różne marki – łączy je jedno, na sobie sprawdziłyśmy, że można im ufać jeżeli chodzi o składy i działanie.
Zarząd Urban SPA S.A.